• Štítky blogu
Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

Péče o helmu

Péče o helmu
Pravidelně čistěte skořepinu helmy vlažnou mýdlovou vodou a hadříkem z mikrovláken. Helmu nesušte u zdrojů nadměrného tepla, po usušení povrch přeleštěte měkkým hadříkem. Vyhýbejte se kontaktu s rozpouštědly, barvami, lepidly a pohonnými hmotami.


Pravidelně čistěte plexi vlažnou mýdlovou vodou a měkkým hadříkem, nebo k tomu určeným čistícím přípravkem. Plexi otřete do sucha měkkou látkou nebo čistou utěrkou. Nepoužívejte polish, čistič oken ani žádná rozpouštědla, tyto přípravky mohou poškodit povrchovou vrstvu plexi a narušit její povrch.


Vyjímatelné lícnice a interiér vyperte ručně ve vlažné vodě jemným saponátem (ideální je například dětský šampon na vlasy). Důkladně interiér vymáchejte, vymačkejte vodu a nechte jej pomalu vyschnout. Nepoužívejte pračku ani ždímačku!

Pokud interiér helmy a lícnice nelze vyndat, použijte vlažnou mýdlovou vodu a vnitřek helmy očistěte houbičkou. Potom vnitřek properte čistou vodou a nechte pomalu usušit.
 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat, přijďte se poradit, nebo nám napište. Rádi vám poradíme.

Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli