Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

 1. Úvod
 2. VŠE O NÁKUPU
 3. Vrácení zboží a reklamace
Vrácení zboží a reklamace

COKOLIV NÁM MŮŽETE DO 14-TI DNŮ BEZ PROBLÉMŮ ZASE VRÁTIT ZPĚT

Pokud vám nebude objednané zboží vyhovovat, není problém, stačí zaslat zpět na naši adresu. Není potřeba vyplňovat žádné složité formuláře, stačí jen poslat zpět. Hned jak se nám zboží vrátí, zašleme vám peníze na váš účet.

Garantujeme 14-ti denní záruku na vrácení peněz za zakoupené zboží na našem eshopu a to bez udání důvodu.


Jak zboží vrátit ?

 • informujte nás prosím telefonicky, nebo e-mailem
 • zboží musí být ve stejném stavu jako bylo kupujícím převzato

 • stačí odeslat zboží do 14-ti dnů od obdržení zboží zpět na naši adresu: Motosekáč, Monika Schillerová, Tilhonova 8, 62700 Brno - Slatina

 • přiložit k zásilce daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii

 • stačí přiložit do balíku informace: vaše jméno, příjmení a číslo vašeho účtu 
 • případně můžete využít náš formulář k odstoupení od kupní smlouvy zde
 • zboží nám můžete vrátit také osobně přímo v naší prodejně
 • zboží nám můžete vrátit jakoukoliv přepravní společností přímo na naši adresu

O obdržení a zkontrolování vráceného zboží, vás budeme informovat a bude vám obratem zaslána zpět částka za zakoupené zboží na váš účet. Peníze vám budou vráceny pouze za zboží, ne za poštovné. Náklady spojené s vrácením zboží nese v plné výši kupující.

 

REKLAMACE

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to nejpozději do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.

Zákazník je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným používáním výrobku. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady zboží. V případě zjištění oprávněné reklamace bude vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zákazníkovi zpět na náklady zákazníka.

Zakoupil-li kupující použitou věc, byla její cena snížena způsobem, který odpovídá snížení výkonnosti či kvality, tedy předchozímu použití věci. Věc tedy odpovídá smlouvě, na základě které byla prodána. Prodávající neodpovídá za vady odpovídající opotřebení, které měla věc již v době prodeje. U věcí prodávaných za nižší ceny prodávající neodpovídal za vady, pro které byla nižší cena sjednána. Odpovědnost prodávajícího za vady se vztahuje pouze k vadám, které mělo zboží v době převzetí kupujícím – tedy standardně v době koupě. Vyskytne-li se vada v prvních šesti měsících po převzetí zboží, uplatňuje se zákonná domněnka, že vada existovala v době převzetí zboží.

Záruka, kterou poskytujeme na použité zboží se nevztahuje na opotřebení, které předmětné zboží vykazovalo již ke dni prodeje.

K reklamaci zboží můžete využít náš reklamační formulář zde.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat, přijďte se poradit, nebo nám napište. Rádi vám poradíme a vyjdeme vstříc.

Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů.