Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

O nás

         

JSME NEJVĚTŠÍ SECONDHAND A BAZAR S MOTORKÁŘSKÝM OBLEČENÍM V ČR

Jsme kamenný obchod a e-shop s motorkářským oblečením a výbavou pro motorkáře.  

Motosekáč ®, Tilhonova 8, Brno. Na prodejně přijímáme platby kartou   

 

NAŠE FILOZOFIE ?

Dělat něco co má opravdu smysl.

Díky nám už nemusíte za motorkářské oblečení a výbavu utratit desetitisíce. Díky nám se bezstarostně zbavíte moto oblečení, které už nechcete a jiní motorkáři ho ještě rádi využijí. S námi šetříte svůj čas, svoje peníze a naši planetu. A to nás baví, dělat to jinak. Jasně nevyděláváme tolik jako ostatní obchody. Ale víme, že naše práce má smysl a to nás opravdu baví a to dvojnásob. Baví nás, když na vás vidíme, že jsme vám udělali radost a pomohli prodat vaše věci. A baví nás když vidíme, že máte radost, když nákupem u nás ušetříte dost peněz.

 

JAK TO ZAČALO ? (jak vznikl Motosekáč úplně od začátku se můžete podívat tady :-))

Sami patříme mezi vášnivé motorkáře tělem i duší a všimli jsme si, že bazar s použitým motorkářským oblečením u nás skoro žádný není. Tak jsme se ho rozhodli sami v srpnu roku 2013 otevřít. Byl to dobrej nápad. Daří se nám víc než dobře a pořád rosteme. Zboží máme čím dál víc, sami motorkáři nám nosí věci čím dál častěji a my z toho máme radost. Protože se nám tu zboží hodně obměňuje, není ho nikdy dost :-).

 

Motosekáč

 

JAK TO DĚLÁME ?

Jsme ryze česká společnost, která se velmi rychle rozvíjí a roste. Věříme, že zásluhu na tom má především naše mravenčí práce, náš poctivý přístup, profesionálně poskytované služby a férové jednání. Ke každému kusu zboží se snažíme přidat co nejvíce informací, fotek a co nejnižší možnou cenu. Každý kus poctivě přeměřujeme, aby jste mohli poznat, jak vám bude oblečení sedět.

Téměř každý den se u nás objeví nějaké nové zboží a stále se obměňuje.

Všechno vystavené zboží máme skutečně skladem (v našem kamenném obchodě), můžete si ho hned objednat a koupit, nebo přijít vyzkoušet. Veškerá naše nabídka je vždy aktuálně vystavená na našem eshopu.

Jsme obchod, kde můžete také bezstarostně a bezplatně prodat svoje nepotřebné moto oblečení, nebo výbavu. Při výkupu, nebo komisním prodeji nabízíme maximálně výhodné podmínky a zatím jsme se vždy s každým dohodli. Víc informací.

 

Motosekáč prodejna

Klademe důraz na kvalitu. Při příjmu zboží upřednostňujeme kvalitní, moderní a značkové oblečení. Přijímáme zboží jen takové, které je moderní, čisté a zachovalé, pouze v dobrém stavu a splňuje bezpečností normy. Staromódní a zastaralé zboží vůbec nebereme.

Až za polovinu běžné ceny u nás nakoupíte kvalitní značkové motooblečení.

Ceny, za které použité oblečení a výbavu prodáváme, jsou většinou zhruba o polovinu nižší, oproti původní ceně, za kterou bylo koupeno. Většinu motooblečení, které nabízíme k prodeji, nám přinesli (nebo poslali) do komise motorkáři z důvodu nevyhovující velikosti, nevhodného dárku, ukončení ježdění, atd. 

Nemalá část našeho nabízeného zboží je úplně nová. Jedná se o zboží dovezené k nám do komise jako doprodej starších modelů z jiných moto-obchodů, nebo zboží ze zrušených moto obchodů. Klademe velký důraz na to, že takové zboží u nás koupíte vždy za nejnižší cenu na celém trhu v ČR.

 

Virtuální prohlídka

 

Jakékoliv objednané zboží bude do tří dnů u vás a není problém ho vrátit. Ochota a férové jednání je u nás samozřejmostí, sami jsme taky motorkáři.

 

Jsme bazar se zárukou.

U použitého zboží poskytujeme záruku pro uplatnění práv z vad 12 měsíců a u nového zboží 24 měsíců. Při nákupu jakéhokoliv zboží přes náš e-shop, poskytujeme 14-ti denní záruku na vrácení zboží, bez udání důvodu.