Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

  1. Úvod
  2. VÝKUP A KOMISE
Výkup zboží a komisní prodej

Pokud máte doma motorkářskou výbavu, nebo moto oblečení, které již nenosíte a zbytečně vám doma zabírají místo, můžete nám je nabídnout k výkupu, nebo do komisního prodeje.

 

VÝKUP ZBOŽÍ

V případě, že nám zboží nabídnete za velmi nízkou cenu, můžeme ho od vás přímo na místě odkoupit a vyplatit vám peníze hned na ruku. Také je možný výkup protiúčtem, vše je na dohodě.

V případě zájmu můžete nepotřebné moto oblečení rovnou přinést a na místě se dohodneme. Pokud nebudete s nabídnutou cenou za výkup souhlasit, můžete využít pro vás cenově výhodnější komisní prodej.

Pro víc informací můžete zaslat nezávazně na náš e-mail: info@motosekac.cz fotografie a informace o zboží, s dotazem k nacenění vašeho zboží. Co nejdříve vám odpovíme a uděláme přibližnou cenovou nabídku. Pak se můžete rozhodnout, jestli nabídky využijete.

 

PŘÍJEM ZBOŽÍ DO BAZARU

NABÍZÍME NEJVÝHODNĚJŠÍ FORMU KOMISNÍHO PRODEJE - ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ

Jak to funguje ?

Když nám do komise svěříte své moto oblečení, nebo výbavu na motorku (helma, kombinéza, boty, atd.), nabídneme je v našem obchodě a na našem e-shopu dalším motorkářům. Sami si určíte částku (případně poradíme), kterou za věc požadujete a my si k ní přidáme provizi, případně se na ceně dohodneme. Vše je vždy na vzájemné domluvě při předání věci do komisního prodeje.

Příjem zboží do bazaru    Komisní prodej moto oblečení

Dostanete od nás originál smlouvy o komisním prodeji a po uskutečněném prodeji dostanete peníze na ruku, nebo vám je můžeme poslat na váš účet. O případném prodeji vás budeme vždy informovat pomocí sms, nebo emailu.

Zboží u nás můžete mít vystavené přibližně rok, nebo déle, podle dohody a to zdarma. V případě zájmu se případně pak dá smlouva prodloužit. Zboží si také můžete vzít kdykoliv zpět a to bez jakýchkoliv poplatků.

Nic u nás nebudete platit, vše je pro prodávající vždy zdarma.

Žádné poplatky, ani za tzv. skladné si neúčtujeme. 

 

Veškeré zboží nabízíme i na našem e-shopu, abychom oslovili co největší množství motorkářů. Máme placenou reklamu a inzerujeme i na Motorkáři.cz, Heureka.cz, Zboží.cz.

O zboží je stále velký zájem, dobře se prodává (měsíčně prodáme 80 až 160 věcí).

JSME NEJVĚTŠÍ SECONDHAND A BAZAR S MOTORKÁŘSKÝM OBLEČENÍM V ČR.

 

Jak nám můžete zboží předat:

- osobně v Brně - zboží můžete kdykoliv přinést k nám na naši prodejnu na adrese Tilhonova 8, Brno-Slatina, kdykoliv v naší otevírací době (kontakt). Na místě spolu dohodneme ceny a předáme vám potvrzenou smlouvu o komisním prodeji.    

Prodejna Motosekáč   Prodejna   Obchod Motosekáč  

 

- (po předchozí dohodě) zaslat jako balík Českou poštou na naši adresu: Motosekáč, Tilhonova 287/8, 627 00 Brno-Slatina. K balíku si prosím vytiskněte a přiložte vyplněnou smlouvu o komisním prodeji, ke stažení zde. Po obdržení zboží vás budeme kontaktovat, pokud si nebudete jistí s cenou, můžeme vám poradit a dohodnout se. Následně vám pošleme emailem potvrzenou smlouvu o komisním prodeji. Hned jak se zboží prodá, peníze vám zašleme na váš účet a budeme vás o tom informovat.

   Balík

 

(Další informace viz odkaz  Zákon o obstarání prodeje věci )

 

Bezpečnost:

V případě, našeho neúmyslného poškození, nebo dojde-li k odcizení vašeho předmětu, vyplatíme vám finanční odškodnění ve vámi uvedené hodnotě.

Dbáme na to, pokud se vaše zboží neprodá, abyste jej dostali ve stejném stavu, ve kterém jste nám ho svěřili do komisního prodeje.

 

Do komise stále přijímáme:

Jakékoliv oblečení, výbavu, nebo doplňky pro malé i velké motorkáře a motorkářky. Helmy, kombinézy, boty, bundy, kalhoty, chrániče, batohy, brašny, doplňky a ostatní výbavu pro motorkáře.

Vše co přinesete může být jak nové, tak nošené, i s drobnými chybami či známkami nošení. Mělo by však být funkční a čisté, nejlépe vyprané. 

Cedulky, doklady o zakoupení a originální obaly jsou výhodou, zaručují lepší cenu při prodeji, ale nejsou podmínkou.

 

 

Pro jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat na tel. 774 142 132, nebo nám napište na email: info@motosekac.cz, na dotazy rádi odpovíme.
 

TOPlist