• Štítky blogu
Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Jak vybrat oblečení a výbavu

Jak vybrat oblečení a výbavu

Jen to správné motorkářské oblečení vám zajistí životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí pro to, aby jste si ježdění mohli maximálně užít. Jaké materiály se při výrobě moto oblečení používají? Je lepší kůže nebo textil? A jak vybrat správnou velikost? V našich článcích vám přinášíme spoustu rad a tipů, jak si vybrat to správné oblečení přesně pro vás.

Nejnovější články
Jak vybrat oblečení a výbavu
Výběr správného materiálu je prvním důležitým krokem při koupi moto oblečení. Všechno se odvíjí od toho, na jakou motorku, k jakému stylu jízdy a na jak časté použití má oblečení sloužit. S tím správným oblečením se budete při každé jízdě na motorce cítit skvěle za každého počasí.
Jak vybrat oblečení a výbavu
Mnoho z nás už tady na začátku udělá velkou chybu a pořídí si nevhodný typ helmy, případně velikost. Máme pro vás několik rad, tipů a informací, jak nejlépe vybrat tu pravou helmu pro vás.
Jak vybrat oblečení a výbavu
Kožené i textilní moto oblečení má svá pro a proti. Kůže se vyznačuje lepšími oděruvzdornými vlastnostmi a tak při pádu ve vysokých rychlostech v tomto směru poskytuje větší ochranu.
Článků na stránku 132639