Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Jak to začalo
Jak to žačalo?

Takhle :-)

 

Začátek Motosekáče

 

Asi šest let zpátky zpátky jsem chtěla prodat svoje moto kalhoty a s údivem jsem zjistila, že žádný bazar s motorkářským oblečením, kde bych mohla kalhoty prodat, u nás prostě není. Takže jsem dostala nápad :-) Přišly měsíce zvažování, odhodlávání a vstřebávání informací, až jsem se rozhodla, že do toho půjdu, ať to stojí co to stojí. 

 

Začala jsem pracovat na webu a v srpnu 2013 jsem si pronajala malý obchodní prostor v Králově Poli v Brně. Doma jsem nám sebrala všechno naše oblečení, ve kterém jsme jezdili a rozvěsila ho po obchodě tak, aby to vypadalo, že je tam toho fakt hodně :-).

 

Takhle to začalo   Začátky obchodu

 

Jasně všichni se mi smáli a dělali si ze mě srandu. Nikdo tomu nevěřil, že bez kapitálu a investic do reklamy to rozjedu. Jasně, peníze jsem neměla, ale odhodlání ano. Protože jsem měla ještě jinou práci, obchod jsem mohla otevřít jen na 3,5 hodiny denně a přes rok lítala z práce do práce. Usilovně jsem přitom vytvářela web a budoucí e-shop. Motosekac.com tak na podzim 2013 slavnostně vstoupil na český internetový trh.

 

Výloha bez cedule

 

Motosekáč začal nějaké peníze vydělávat až tak za necelý rok, protože tam nikdo nechodil, takže jedna práce platila tu druhou. Postupně se ale o mě začali motorkáři dozvídat a nosit oblečení do komise. Zboží pomalu přibývalo a bylo o trochu veseleji.

 

Obchod s motooblečním

 

Celou dobu mi v obchodě pomáhal můj parťák.

   Můj parťák

 

Jak se začalo trošku dařit, nechala jsem si udělat krásnou velkou ceduli nad obchod a koupila Viktora.

 

Velká nová cedule nad obchodem   Viktor

 

Usilovná práce na webu i po večerech doma pokračovala a zájem motorkářů o obchod se zvyšoval. Víkendy jsem trávila na motorce a motorkářskému světu jsem propadávala čím dál víc.

 

Moje motorka

 

Před stěhováním obchodu   Zaplněno zbožím

 

Po pár měsících se nám obchod zaplnil zbožím víc, ulici nám rozkopali a částečně uzavřeli. Tak jsem se rozhodla (i kvůli špatnému parkování) pro lepší a větší prostor s perfektním parkováním.

V září 2014 jsem Motosekáč přestěhovala na místo, kde je teď a udělala jsem dobře.

 

Nový Motosekáč   Po přestěhování   Nový obchod   

Stěhování Motosekáče      Stěhování do nového obchodu  

Po přestěhování pár měsíců trvalo, než se v novém obchodě vůbec někdo objevil a než si zákazníci zvykli na změnu adresy. Ale pak se začalo dařit. Sice pomalu a o to jistěji. Po nějaké době, jsem se rozhodla, buď všechno nebo nic, napůl to dál dělat nejde. Původní práci jsem nenávratně opustila a začla se naplno věnovat jen Motosekáči, celé dny.

Splnila jsem si sen, na splátky koupila novou motorku a byla šťastná, že dělám práci která mě baví, má smysl a ještě souvisí s motorkama.

 

Moje nová motorka   Jsem šťastná

 

K Viktorovi přibyl ještě Rýša a spolu s mým parťákem hlídají obchod :-) 

Rýša   Parťák

 

No a o dva a půl roku později po přestěhování, se podařilo postupně Motosekáč zaplnit zbožím. Většina věcí je v komisi přímo od motorkářů. A pořád nosí a posílají věci a my jsme za to rádi. Zboží není nikdy dost a tak Motosekáč pořád roste.

 

Motosekáč obchod

Motosekáč

Nyní máme v obchodě přes 800 věcí a spoustu spokojených zákazníků, kteří u nás výhodně nakoupili. Zboží se nám tu hodně otáčí a už velká spousta motorkářů u nás bezstarostně a úspěšně prodala svoje motooblečení, nebo výbavu. 

 

Naše filozofie

Dělat něco co má opravdu smysl.

Díky nám už nemusíte za motorkářské oblečení a výbavu utratit desetitisíce. Díky nám se bezstarostně zbavíte moto oblečení, které už nechcete a jiní motorkáři ho ještě rádi využijí. S námi šetříte svůj čas, svoje peníze a naši planetu. A to nás baví, dělat to jinak. Jasně nevyděláváme tolik jako ostatní obchody. Ale víme, že naše práce má smysl a to nás opravdu baví a to dvojnásob. Baví nás, když na vás vidíme, že jsme vám udělali radost a pomohli prodat vaše věci. A baví nás když vidíme, že máte radost, když nákupem u nás ušetříte dost peněz.

 

 

Svou práci miluji, neustále na sobě a na rozvoji obchodu pracuji na 200% a věřím v jeho velkou budoucnost.