• Štítky blogu
Blog
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku... číst celé
Čistírna CLEANGREEN Čistírna CLEANGREEN
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREE... číst celé
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Zobrazit všechny články


 

  1. Úvod
  2. BLOG

BLOG

Na našem blogu najdete spoustu článků, které vám přinesou tipy, cenné rady a zajímavosti z motorkářského světa. Články budou stále přibývat, abychom vám mohli přinášet další informace, novinky a vychytávky ze světa motorkářů.

Nejnovější články

Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 13.9.2021 najdete v našem článku.
Péče o moto oblečení
Chcete si nechat profesionálně vyčistit kombinézu, kožené moto kalhoty, nebo třeba textilní motorkářskou bundu? Máme pro vás tip na čistírnu CLEANGREEN s.r.o., která si s tím hravě poradí a přitom nemusíte nikam chodit.
Spolupráce
14.06.2019
Spolupráce
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce.
Péče o moto oblečení
Péči o moto oblečení a výbavu je třeba věnovat pozornost, aby bylo stále funkční a bezpečné. Jak pečovat o kožené a jak o textilní moto oblečení? Jak udržovat kožené rukavice? Vše se dozvíte na našem článku.
Péče o moto oblečení
Jak šetrně čistit helmu a jak o ni pečovat? Tipy a rady jak na jednotlivé části helmy se dozvíte v našem článku.
Techniky bezpečné jízdy
Brzdění je umění, které je pro motorkáře bezpochyby nejdůležitější. Máme pro vás několik obecných rad a tipů, jak si můžete sami natrénovat krizové brzdění třeba na parkovišti.
Techniky bezpečné jízdy
Správné směřování pohledu při jízdě na motorce je velmi důležité. Kam se motorkář dívá, tam jede. 
Jak vybrat oblečení a výbavu
Výběr správného materiálu je prvním důležitým krokem při koupi moto oblečení. Všechno se odvíjí od toho, na jakou motorku, k jakému stylu jízdy a na jak časté použití má oblečení sloužit. S tím správným oblečením se budete při každé jízdě na motorce cítit skvěle za každého počasí.
Techniky bezpečné jízdy
Asi každý se s tím už někdy setkal - náhle se vynoří auto z vedlejší ulice nebo z průjezdu, najednou se otevřou dveře u zaparkovaného vozu, nebo vám vběhne do cesty pes. Proto by se měl ve vlastním zájmu každý motorkář naučit vyhýbacímu manévru.
Jak vybrat oblečení a výbavu
Mnoho z nás už tady na začátku udělá velkou chybu a pořídí si nevhodný typ helmy, případně velikost. Máme pro vás několik rad, tipů a informací, jak nejlépe vybrat tu pravou helmu pro vás.
Jak vybrat oblečení a výbavu
Kožené i textilní moto oblečení má svá pro a proti. Kůže se vyznačuje lepšími oděruvzdornými vlastnostmi a tak při pádu ve vysokých rychlostech v tomto směru poskytuje větší ochranu.
Materiály, značky
Přehled nejčastěji používaných speciálních materiálu při výrobě motorkářského oblečení. Představujeme vám moderní materiály, které jsou oděruvzdorné, které vás ochrání před rozmary počasí a zároveň nechají vaše tělo dýchat.
Materiály, značky
Představení značek různých výrobců motorkářského oblečení. Přehled nejčastěji prodávaných značek oblečení a výbavy pro motorkáře na našem trhu.
Článků na stránku 132639